Luxusní kosmetika CARELINE

30.09.2018

Jako jediným se nám podařilo zajistit pro vás luxusní kosmetiku CARELINE. Tato kosmetika je zastoupena zejména v USA, Anglii a Francii a pak také na asijském kontinentě.
Tuto značku používá řada významných osobností, hereček, ale také manekýny světových mol. Je oblíbená maskéry filmových hvězd a je také používána na přehlídkových molech v Paříži.
Kosmetika Careline je hypoalergení, bez parabenů, dermatologicky testovaná a není testována na zvířatech! Jednotlivé produktové řady jsou cílené na konkrétní typ pleti a pokrývají celou věkovou škálu. CARELINE se zaměřuje na nejběžnější typy problémů jako je dostatečná hydratace pokožky, vrásky, tmavé kruhy nebo váčky pod očima a další. V kosmetické řadě Revival + najdete také krémy pro ošetření zralé pleti (nad 55let).
Víte o tom, že kůže je největší orgán našeho těla? Myslíme si, že i proto je třeba se o něj náležitě starat a stejně tak jako se svět začíná vracet k přírodním potravinám, je třeba myslet i na to jaké produkty používáte a co je v nich obsaženo.. Výhodou kosmetiky CARELINE je tedy i její nezávadnost a ekologický charakter.
Výroba kosmetiky probíhá v Izraeli, kdy výrobce používá jen ty nejkvalitnější suroviny z oblasti ležící u Mrtvého moře. Výrobce této kosmetiky oslavil již 50té narozeniny a zaměřuje se především na EKOlogickou výrobu. Á propós věděli jste, že v Izraeli sídlí nejmodernější kliniky na světě?
I Vaše pleť si zaslouží žít zdravě. 

Kosmetiku CARELINE můžete zakoupit na našem eshopu levnalekarna.cz