NOVINKY


 

Aktuálně pro vás chystáme otevření nové menší lékárny v Brně Komárově se zaměřením na přírodní produkty, vegan, bio produkty či kosmetiku netestovanou na zvířatech. V této oblasti lékárna dlouhodobě chybí. Čím dál více se na nás obrací zákazníci s poptávkou po léčbě formou celostní medicíny. Myslíme si, že pro lékárnu by nabídka alternativní léčby...

Naše společnost se rozhodla, že se v tomto roce zapojí do charitativní činnosti a přesto, že jsme společností ryze obchodního charakteru, chceme část svých zisků věnovat na podporu nemocných dětí nebo těmto pacientům zajistit léky a to tak, aby byla naše pomoc vždy směřována ke konkrétnímu nemocnému.

Jako jediným se nám podařilo zajistit pro vás luxusní kosmetiku CARELINE. Tato kosmetika je zastoupena zejména v USA, Anglii a Francii a pak také na asijském kontinentě.
Tuto značku používá řada významných osobností, hereček, ale také manekýny světových mol. Je oblíbená maskéry filmových hvězd a je také používána na přehlídkových molech v Paříži.
...